• EST
    • ENG
    • RUS

Pearu Paulus ja live band 15.juulil kell 20.00, Jakobi Mäe Kultuurikoja õpilaste lavastus Kolm Õde

Hea Luke mõisa sõber!

Juba täna Luke mõisapargis esmakordselt Pearu Paulus ja live band.

Pearu Paulus on eesti muusikamaastikul vaieldamatult üks säravamaid tähti. Laval akustiline ansambel – klahvid, kontrabass, kitarr, saksofon ning Pearu oma tuntud headuses. “Kallim kullast”, “Sa oled mu laul”, “Hääletult hüüdma jään”, “Olen loobuda su’st proovinud” on vaid mõned hitid, mis kõlavad romantilises võtmes. Õhtu täis head muusikat!

Kontserdi algus kell 20.00, uksed avatakse kell 19.00
Kontserdi ajal avatud Luke mõisa välikohvik. Kus saab šašlõkki ja Luke mõisa küpsetisi ja muidugi ka juua ja jäätist!
PILETID LEIAB SIIT: Piletilevi

18,19, 23, 24, 25 ja 26. juuli kell 19.00 Luke mõisa Valitsemaja etenduste- ja näitustesaalis.

Kus on õnn? Kuhu ta on jäänud? Või on ta püüdmatu, kättesaamatu kaugus merede ja taevaste taga? Õnne ei ole, ei tulegi? Või on ta siinsamas, kogu aeg meid saatmas, ootamas, et teda nähtaks, teda tajutaks?

Jakobi Mäe Kultuurikoja näitestuudio vanema rühma õpilased on koos käinud ühe aasta ning neid seob armastus teatri vastu. See on rühma esimene ühine avalik ülesastumine. Rühma juhendaja on Vanemuise teatri näitleja Priit Strandberg.

“Usun, et õpilasele on eriti tähtis tegeleda hea näidendiga, mille sisu on ajatu ning mis pakub palju avastamise- ja mängurõõmu ning ilu. Õnne äratundmine, tema otsimine ning ootamine on teemana meile kõigile oluline. Inimene on loodud endalt küsima “miks?” ja otsima oma elule mõtet. Seda teevad ka Tšehhovi tegelased, mis teeb nad meile arusaadavaks ja armastusväärseks oma väiksuses ja suuruses, kurbuses ja naeruväärsuses, ilus ja valus.”

Osades: Mirjam Aavakivi, Iris Viru, Helo Kaplinski, Laura Aurora Vahtra, Liisu-Johanna Olgo, Elo Saal, Laura Saks, Alexandra Herger, Markus Andreas Auling, Madis Martin Kasterpalu, Kaarup Mihkal Tabas, Martin Metsanurk, Madis Reemann, Henri Tabur, Einar Susi, Saamel Sonn

Jakobi Mäe Kultuurikoja näitestuudio alustas 2018. aastal. Seal tegutseb kolm vanuserühma, keda õpetavad Vanemuise näitlejad Linda Kolde, Veiko Porkanen ja Priit Strandberg.

Uksed avatakse kell 18.00.

Hind vabatahtlik. Kallima piletiga toetad Jakobi Mäe Kultuurikoja näitestuudio tegevust.

NB! 18 ja 19. Juuli piletid on välja müüdud, kohapeal pileti müüki ei toimu, veel on pileteid saada 23, 24, 25 ja 26. juuliks.
Enne etendust ja vaheajal avatud Valitsemajas iseteenindusega kohvikunurk, kus hinnad 1€ ja 2€, soovitame kaasa võtta täpse raha.

LUKE MÕIS