fbpx

Pulmad

Siit leheküljelt leiad kogu vajaliku informatsiooni, kuidas on võimalik Luke mõisas ja paviljonis tähistada elu kõige tähtsamat hetke.

Registreerimise täispakett

kuni 30 inimest – 300 €

31 kuni 50 inimest –  350  €

51 kuni 70 inimest –  370 €

71 kuni 100 inimest – 500 €

Hind sisaldab kaunistatud paviljoni kasutamist kuni 2 tundi, tervitusjooki( vahuveini) ja teenindust. Kaunistatud paviljon sisaldab endast paviljoni kaunistamist, registeerimislauda ning lilleseadet registeerimislaual.

Lisatasu eest:

Suupistelaud ja puuviljavalik. Hind kokkuleppel.

Kärnerimaja kasutamine – 30,00€/ h.

Käsitöökoja rent – 40,00€/h.

Toolide kasutamine. – 4.50€ üks tool ( Chiavari tool). Valge kattega toolide kasutamine alates 5€, millele lisandub trantsport. Minimaalne toolide kogus on 10 tooli.

Toitlustamine. Kärnerimajas on võimalik pakkuda pidulikku sööki kuni 20 inimesele. Väljas toitlustamise puhul inimeste arv kokkuleppel. Kultuuriaidas kuni 70 inimest.

Dekoreerimine alates 90€, rohkem infot leiad siit: Ürituste dekoreerimine

Pargiala on võimalik rentida ka pulmapidude ja registeerimise jaoks ilma abielu registeerimise täispaketita. Alternatiivsete kokkulepete puhul palun võtta ühendust numbril 55 68 90 96 või info@lukemois.ee 

Kultuuriaida rent üheks ürituseks alates kuni 80 inimest 250 EUR (Rendihind kehtib 11.00- 00.00, peale 00.00 iga järgnev tund 70€)

Rendihind sisaldab territooriumi renti, elektri kasutust ja ürituse kooskõlastamist kaitseala valitsejaga. Ei sisalda välikäimlate, täiendavate prügikastide  jm ürituse läbiviimiseks vajaliku inventari paigaldamist, vee kasutust ega koristusteenust pärast üritust.

Võimalik on tellida täielikku pulmapaketti koos telgi, toidlustuse, mööbli ja paviljoni kaunistamisega.

Pulmapidu öine romantika mõisapargis koos piduliku õhtusöögiga Kärnerimajas või Käsitöökojas, grupi maksimaalne suurus on 20 inimest!

Paketi minimaalne maksumus on 500€, alates 10 inimesest. Sisaldab retkejuhti, Kärnerimaja/ Käsitöökoja kasutust 4 tundi, pulmatorti, teed ja kohvi, laternaid, üllatusauhindu, ja küünlaid pargialal, prae valikut kohviku menüüst.

Alates 10 inimesest on iga järgnev inimene 20€.

Küsi rohkem informatsiooni!KULTUURIAIT

Kultuuriaita on võimalik kasutada ainult suveperioodil, kuna seal puudub küttesüsteem.

Kultuuraidas on lisaks pulmadele võimalik pidada sünnipäevi, seminare jm üritusi.

Kuna iga pulmapidu on omamoodi, siis täpne hind selgub, kui kõik ürituse detailid on täpselt paigas.