fbpx

Ostutingimused

Ostutingimused

1. Üldsätted
2. Hinnad
3. Tooted ja tellimuse vormistamine
4. Toodete eest tasumine
5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine
6. Toodete tagastamine
7. Vastutus ja vääramatud jõud
8. Muud tingimused

 

SA Luke mõis, registrikoodiga 90008100 (edaspidi Kaupmees) ja Klient, kes vormistab lukemois.ee/pood e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Klient), lepivad kokku järgnevas

1. Üldsätted
1.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning e-poe Kasutamistingimustes kokkulepitust.
1.2. Kaupmehel on õigus mistahes ajal teha pakutavasse e-poe teenusesse muudatusi.
1.3. Kaupmehel on õigus ühepoolselt muuta Ostutingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult kliendile

2. Hinnad
2.1. Toodete hinnad on eurodes, neile ei lisandu käibemaksu 20%
2.2. Toodete hinnas ei sisalda kohaletoimetamise kulu.
2.3. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

3. Tooted ja tellimuse vormistamine
3.1. Toodete mõõdud on ligikaudsed.
3.2. Tootepildid on illustratiivse tähendusega ja toodete värvid võivad erineda.
3.3. Leides e-poest sobiva toote, vajutab Klient nupule “Lisa korvi”.
3.4. Kliendi ostukorv luuakse hetkest, mil ta on klikanud lingile “Lisa korvi”, seejärel on võimalik jätkata toodete sirvimist, muuta korvi sisu või alustada tellimist.
3.5. Kui klient soovib jätkata tellimist, valib ta sobiva transpordi ning vajutab nupule “Mine kassasse”, mis viib järgmisele, Vormistamise lehele.
3.6. Vormistamise lehel täidab klient ära kontaktandmed ja nõustub Ostutingimustega vajutades lingile “olen tutvunud ja nõustun tingimustega”.
3.7. Klient, olles üle kontrollinud oma andmed, kontrollinud üle tellimuse sisu ning kinnitanud oma Ostutingimustega nõustumist, vajutab “Esita tellimus” nuppu.
3.8. “Esita tellimus” nupp kinnitab tellimuse andmed ning viib järgmisele lehele, kus on info Makseviiside kohta ning kokkuvõte tellimusest. Kui Klient on oma ostust kindel, vajutab nupule “Maksa Internetipangas”, mis viib lukemois.ee/pood poolt kasutatava Maksekeskuse makse sooritamise keskkonda, kust Klient saab valida talle sobiva Internetipanga ning makse tasuda.

4. Toodete eest tasumine
4.1. Tasumine Pangalingiga
Tellimuse vormistamise käigus on kliendil võimalik tellimuse eest tasuda pangalingiga. Makseid vahendab Maksekeskus AS. SA Luke Mõis on isikuandmete vastutav töötleja, SA Luke Mõis edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Maksmiseks saab klient valida sobiva internetipanga. Panka sisenedes on näha eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas Kliendi tellimuse detailid. Klient kontrollib kõik info üle ja seejärel kinnitab Pangas makse. Peale maksekorralduse kinnitamist peab Klient lahkuma internetipangast vajutades nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.
Kliendil on võimalik maksta Pangalingiga järgnevates pankades:

Swedbank
SEB
Luminor
LHV
Coop Pank
Pocopay

4.2. Ülekandega pangakontole
Valides vormistamisel maksmisviisiks tasumine pangaülekandega, saadab Kaupmees e-arve makse tegemise jaoks vajalike pangarekvisiitidega Kliendile. Tellimust hakatakse täitma juhul kui 2-päeva jooksul on laekunud Kaupmehe arveldusarvele 100% tellimuse maksumusest. Kui makse ei ole 2-päeva jooksul kontole laekunud, siis loetakse seda Kliendi sooviks ostust loobuda ning Kaupmees tühistab tellimuse.
Ülekandeid on võimalik teha Kaupmehe arveldusarvele:

SEB IBAN: EE8810220077056019

4.4. Tellimus vormistatakse, valmistatakse ja tarnitakse 100% ettemakse puhul.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine
5.1. Toote tarnimiseks kasutab Kaupmees SmartPOSTi pakiautomaadi teenust; Omniva pakiautomaate ning Omniva maksikirja või standardpaki saatmise teenust.
5.2. Valides transpordiks tulen ise järele, saab klient tulla oma tellimusele järgi toimub paki väljastamine kokkuleppel ja aeg peab olema sobilik mõlemale osapoolele.
Luke mõisaparki, Luke Kärnerimaja kohvikusse. Asukoht: Nõo vald, Tartumaa, Luke küla, Luke mõis 61601, Koordinaadid: 58°14’35”N 26°34’29”E
5.3. Luke mõisa veebipood saadab tellitud kaupa ka väljaspoole Eestit. Kauba täpsed tarnetingimused lepitakse sel juhul Kliendiga eelnevalt kokku.
5.4. Veebipoest ostetavad Kaubad saadetakse välja 72h jooksul peale makse laekumist. Nädalavahetustel ja riigipühadel väljastamist ei toimu. Veebipoest ostetud pileteid ei tarnita, need saadetakse kliendi e-postile.
5.5. Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Maksimaalne tarneaeg on 14 päeva.

6. Kauba tagastamine
6.1. Kui kauba kättesaamisel selgub, et kaup ei vasta Kliendi ootustele või kaup ei sobi, siis on Kliendil õigus kaupa tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastamisele kuuluv kaup peab olema kasutamata.
6.2. Toote tagastamiseks tuleb esitada vastav taotlus e-mailile pood@lukemois.ee.
6.3. Tagastamisel tuleb esitada kauba ostuarve.
6.4. Tagastamisel kantakse Kliendile raha tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul toote tagastamisest.
6.5. Raha kantakse üle samale arvelduskontole kust toimus selle laekumine Kaupmehele.
6.6. Klient kannab kauba tagastamise kulud kuni 10 euro ulatuses vastavalt VÕS § 194 lg 4.
6.7. Kauba 14-päevane tagastamisõigus ei kehti nendele toodetele, mis on spetsiaalselt Kliendi tellimuse järgi valmistatud (VÕS § 53 lg 4).
6.8. Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta e-poe Kasutamistingimuste punktides 6.1. – 6.3. toodud tingimustele, siis raha kliendile ei tagastata ning tagastatud toode jääb poe omaniku juurde hoiule.

7. Vastutus ja vääramatud jõud
7.1. Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
7.2. SA Luke Mõis ei vastuta: (1) kauba rikkumise eest kliendi süül; (2) kauba mittesihtotstarbelise kasutamise tulemusel tekkinud vigade eest; (3) kauba jooksva kulumise eest tavakasutamise korral.
7.3. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). Kaupmehe vastutus kauba tarne eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.

8. Muud tingimused
8.1. Kõiki e- poe külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud Kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.
8.2. Kliendi ja Kaupmehe vahel seoses e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.