fbpx

Sünnipäevad

Luke mõis on vaimustav koht, kus pidada sünnipäeva, nii laste kui ka täiskasvanutele. Luke mõis pakub erinevaid tegevusi kuidas sisustada oma sünnipäeva. Mitmekesist menüüvalikut ning kõikide Teie soovide arvestamist peolaual. Kõik toidud valmistakse Luke mõisa Kärnerimajas. Luke mõis teeb kõik, et Teie sünnipäev läheks nii nagu Te soovite ning Te ei peaks ise millegi pärast muretsema.
Pakutava menüü leiate http://lukemois.ee/kohvik/menuu/
Luke mõis pakub ka sünnipäeva juurde erinevaid tegevusi, täpsem info on saadaval:

http://lukemois.ee/teenused/elamused/

http://lukemois.ee/teenused/tootoad/

Kärnerimajas on võimalik pidada üritust kuni 20 inimesele. Suveperioodil, kohviku lahtioleku ajal renditasu ei ole (Ürituse kestvus kuni 3 tundi, alates 4 tunnist Kärnerimaja rendi tasu 15€/tund). Talveperioodil oktoober- aprill ja suveperioodil kui kohvik on kinni, on renditasu 15,00€/h.

Suveperioodil on võimalik üritust pidada ka pargialal ja kultuuriaidas, inimeste arv kokkuleppel. Pargialal ürituse pidamisel lisandub toitlustusele pargiala rent vastavalt inimeste arvule. Kultuuriaidas kultuuriaida rent.

 

Luke mõis ei luba teisi toitlustusettevõtteid Luke pargi territooriumile toitlustama. Lubatud on ainult pikniku pidamine oma toidukorviga. Pikniku pidamine kuni 10 inimest on tasuta. Kärnerimaja. Käsitöökoda ja Kultuuriaita ei ole võimalik kasutada oma toiduga ning kööki välja ei rendita!