fbpx

Laste sünnipäevad

   + +Luke mõisapark on tore koht, kus pidada laste sünnipäeva. Sünnipäeva on võimalik pidada nii pargialal, Kärnerimajas kui ka Kultuuriaidas. Kärnerimaja on võimalik kasutada sünnipäeva pidamiseks aastaringi, Kultuuriaita ainult suveperioodil ja pargiala vastavalt ilmale. Sünnipäeva sisustamiseks pakume järgnevaid pakette:

SÜNNIPÄEVAPIDU  LASTELE LUKE MÕISAS koos meisterdamisega

See sünnipäevapakett on mõeldud lastele, kellele meeldib meisterdada.

Luke mõis on suurepärane koht lapse sünnipäevapeo pidamiseks.

Kui sinu lapsele meeldib meisterdada, on see sünnipäevapakett just talle sobilik! Sellelt sünnipäevapeolt saab sinu laps lisaks meeldejäävale sünnipäevapeole mälestuseks enda tehtud kingituse. Enda tehtud kingituse saab kaasa ka iga lapse külaline, meenutamaks toredat sünnipäeva.

Laste sünnipäeva raames läbiviidava töötoa valikut tehes on arvestatud, et see mahuks sünnipäevapeo ajakavasse ja oleks igale lapsele jõukohane ning eelistatud on, et lapsed saaksid valminud asjad kohe kaasa. Töötuba viiakse läbi Luke käsitöökoja juhendajate poolt.

 

Sobivad töötoad:  portselantassi maalimise töötuba, klaasimaal tassile, seebi viltimine märgviltimise tehnikas, jõulukuulide viltimine märgviltimise tehnikas, pabertehnikas kaardi või sokolaaditasku tegemise töötuba, helkuri valmistamise töötuba, pärlitega järjehoidja valmistamise töötuba, pärlitest ehete töötuba, kahaneva plastikuga ehte, võtmehoidja vms valmistamise töötuba, murupea valmistamise töötuba, kohamati joonistamise töötuba.

Pärast meisterdamist, kui tehtud asjad kuivavad või on ahjus kuumutamisel, on mõnus istuda sünnipäevalauas või pidada koos pikniku ja muidugi pargis jalutada või joosta.

Sobilik laste arv kuni 12.

Maksumus grupile KUNI 12 LAST 190 €.

.Hind sisaldab:

 • Meisterdamise juhendamist kuni 2h
 • meisterdamise vahendeid
 • Käsitöökoja või pargiala renti kuni 3 h

Lisatasu eest

 • Sünnipäevalaud vastavalt tellija soovile

SÜNNIPÄEVAPIDU LASTELE LUKE MÕISAS koos vibulaskmisega. 

Luke mõis on suurepärane koht lapse sünnipäevapeo pidamiseks. Siin on lapsel võimalik ringi joosta ja seiklustest osa saada. Kindel territoorium ei anna võimalust eksimiseks. Sünnipäev koos vibulaskmise ja maastikumänguga on sobilik lastele alates 10-st eluaastast ja sobib igati ka noortele.

Vinulaskmisel saab igaüks proovida oma silma täpsust ja maastikumängus joosta ära oma jooksud. Kes aga jooksmisest lugu ei pea, saab terve maastikumängu läbida ka mõisapargis jalutades.

Nii vibulaskmine kui ka maastikumäng on täis avastamisrõõmu. Pärast seiklusi on mõnus istuda sünnipäevalauas või pidada koos piknikku

Sobilik laste arv kuni 20 kui vibulaskmine toimub kahes grupis.

Maksumus grupile KUNI 10 LAST 220 €.

Maksumus grupile kuni 20 last 320€

Hind sisaldab:

 • Vibulaskmise lühiõpetust, juhendamist ja võistlust 1h + 1h, 10 lapse puhul 2h.
 • Kärnerimaja kaminaruumi või pargiala renti 3 h

Lisatasu eest

 • Sünnipäevalaud vastavalt tellija soovile

SÜNNIPÄEVAPIDU LASTELE LUKE MÕISAS koos mõisalaste mängudega

Luke mõis on suurepärane koht lapse sünnipäevapeo pidamiseks. Siin on lapsel võimalik ringi joosta ja seiklustest osa saada. Kindel territoorium ei anna võimalust eksimiseks

Sünnipäevapidu koos erinevate mängudega on lastele mõnus kogemus.

Sünnipäevaseltskond saab teada, milliste mänguasjadega ja kuidas mängiti mõisas 100 aastat tagasi. Programmi jooksul valmistavad lapsed endale ühe vana aja mänguasja. Mõisapargis liikudes mängivad lapsed erinevaid vanu mänge, peavad võistlusi ja teevad varjuteatrit.

Pärast mängude  mängimist on mõnus istuda sünnipäevalauas või pidada koos piknikku

Sobilik laste arv kuni 12.

Sobilik laste vanus lasteaialastest kuni 12 aastani.

Maksumus grupile KUNI 12 LAST 190 €.

Hind sisaldab:

 • Mõisalaste mängude läbiviimise juhendamist 2h
 • Vana mänguasja meisterdamise juhendamist ja meisterdamise vahendeid
 • Kärnerimaja kaminaruumi või pargiala renti 3 h

Lisatasu eest

 • Sünnipäevalaud vastavalt tellija soovile

Sünnipäeva “Kaisuloomaga parki” pidu lastele

Lastega arutatakse, milliste mänguasjadega ja kuidas mängiti mõisas 100 aastat tagasi, lastega arutatakse milliste mänguasjadega mängimine on säästlikum ja kuidas saaks laps olla kokkuhoidlikum, lastega arutatakse, palju on tal kodus mänguasju ja palju oli neid lastel palju aega tagasi. Lapsed meisterdavad oma kaisuloomale kaaslase ning lähevad koos kaisuloomaga väikesele matkale mõisaparki mängude kaudu otsima värve loodusest, otsima aastaaegade tunnuseid ning tutvuma mõisapargi taimedega.

NB! Vajalik võtta kaasa igal lapsel oma kaisuloom.

Sobilik laste arv kuni 12.

Sobilik laste vanus lasteaialastest kuni 8 aastani.

Maksumus grupile KUNI 12 LAST 190 €.

Hind sisaldab:

 • Sünnipäeva Kaisuloomaga parki läbiviimise juhendamist 2h
 • Kaisuloomale kaaslase meisterdamise juhendamist ja meisterdamise vahendeid
 • Kärnerimaja kaminaruumi või pargiala renti 3 h

Lisatasu eest

 • Sünnipäevalaud vastavalt tellija soovile