fbpx

Tulemas

Ornament disain 16. oktoober kell 12.00

Töötuba:  ORNAMENT DISAIN

Kuupäev: 16. oktoober

Alguse kellaaeg: 12.00

Kestvus: 3 tundi

Juhendaja: Urve Russow/Ornament Disain

Töötuppa mahub 10 inimest.

Töötoa maksumus 25 eurot. Palume üle kanda SA Luke Mõis a/a-le

EE891010220123984019

Koha töötoas tagab osalustasu tasumine.

Praegu kehtivate piirangute tõttu saab osaleda kui on kaasas vaktsineerimise, läbipõdemise või testi tegemise paber, mis vastab valitsuse poolt kehtivatele nõuetele.

Töötoas valmistame endale ise mõisapreili riidepuu. Võta kodust kaasa üks riidepuu, millele saaksid kaunistada.. Sellele anname värvide ornamentide ja vahaga uue ning kauni ilme. Töötuba kestab 2-3 tundi. Võta kodust kaasa ka föön, sellega saame kiirendada erinevate etappide kuivamisprotsessi. Juhendaja poolt tulevad kaasa kriidivärvid, kipsist raamid ja pildid, savi, ornamentide vormid, lakid ja vaha. Kohapeal on võimalus osta juhendaja poolt valmsitatud erinevaid riidepuid ja kriidivärvi. Töötuba juhendab Urve Russow/Ornament Disain.

Vt lisaks: http://ornamentdisain.ee/tooted/riidepuud ja https://www.facebook.com/ornamentdisain

Soovin registreerida

Villahaldjate töötuba -

 

Mõte on jõulupühadeks valmistada üks tore villahaldjas Luke käsitöökojas. Töötoas meisterdame villahaldjaid. Töötuba on täiskasvanutele. Lastel alates 14. eluaastast palume osaleda ainult koos vanemaga. Töötuba on sobilik ka neile, kes varem viltimisega kokku ei ole puutunud. Kõik materjalid ja töövahendid on kohapeal olemas. Lisaks tee ja kohv. Minimaalne osalejate arv 5, max 15 osalejat.
Töötuba juhendavad Luke mõisa käsitöökoha junedajad Gea Järvela ja Kaire Luksepp

Töötoa kestus ligikaudu 3-4 tundi.
Töötoa maksumus 20 eurot/in

Vastame kõikidele ja anname teada vabade kohtade olemasolust. Lõplik registreering kinnitatakse osalustasu tasumisel Sihtasutus Luke Mõis a/a-le EE891010220123984019. Palume selgitusse lisada töötoa nimi ja osaleja nimi.

Haigestumise korral osalustasu tagastatakse. Haigestumisest palume teatada hiljemalt töötoa toimumise päeva hommikul.

Soovin registreerida