fbpx

Kingiideed

Luke mõisa hoole ja armastusega kokku pandud kinkekomplektid, mis kannavad Luke mõisaga seotud ajalooliste isikute nimesid. Südantsoojendav kingitus, millega väljendada oma hoolivust ja tänu nii töökollektiivile kui koostööpartneritele.

SÕBRAPÄEVA PAKID! Võimalus saata pakk otse sõbrale pakiautomaati, märkides tellimust tehes sõbra numbri ja pakiautomaadi asukoha, võimalus lisada lisainfosse, mis kaardile kirjutada taha juurde. Sõbrapäeva tellimused lähevad välja 13. veebruari hommikul, kokkuleppel varem seda saab tellimust tehes ise märkida. 

Võtame vastu ka suuremaid tellimusi, ka  ettevõtetelt.  Pakke saab komplekteerida vastavalt oma soovile  ja endale sobivaks kuupäevaks. Tellimiseks kirjuta: info@lukemois.ee või helista 55689096

Tellimustele saab järgi tulla ka  Luke mõisa Kärnerimajja E-R 9-16.30, täpne aeg tuleb eelnevalt kokku leppida.

Kaubad saadetakse välja 72h jooksul peale makse laekumist. Nädalavahetustel ja riigipühadel väljastamist ei toimu. 

Pakki saab juba varakult tellida kindlaks kuupäevaks. Tellimust tehes tuleb täita lahter, mis kuupäevaks soovid kingipakke kätte saada.  Kuupäeva märkimisel palume arvestada 72h + tarneaeg. Kui on soov tellimust kiiremini kätte saada, on see võimalik ainult eelneval kokkuleppel. Selleks kirjuta info@lukemois.ee või helista 55689096.

Miinuskraadidega pakke Omniva pakiautomaatidesse ei saadeta, külmumisoht.

Kinkepakkides olevate kaardid varieeruvad, ning kaardile on soovi korral ise võimalik juurde kirjutada oma isiklikud soovid kingisaajale. Alates 8. jaanuarist asendatakse jõuluteemaline kaart aitäh, et oled olemas kaardiga. 

Alates 8. jaanuarist asendatakse piparkoogid pakkides šokolaadiküpsistega.

Lisainfot allergeenide kohta küsi: info@lukemois.ee või helista 55689096.