• EST
    • ENG
    • RUS

Luke Venus VIIMASED kolm etendust 7,8 ja 9 august, Meisterdamise perepäev 11. august kell 12.00-16.00

Head teatrisõbrad!

Kui Sulle meeldib teatris käia, siis see kiri on just Sulle mõeldud. Veel parem kui ei Sa ei hoia infot ainult enda teada, vaid jagad seda ka teatrisõbrast tuttavaga!

Luke mõis kutsub Sind Luke mõisaparki teatrisse 7., 8. ja 9. augustil kl 19 vaatama romantilist komöödiat “Luke Venus”. Tegemist on rõõmsa ja positiivse muusikalise etendusega, kus peaosas mängib ja laulab Ele Millistfer, muusikali Mamma Mia peosatäitaja. Kes pole etendust vaatama jõudnud, tasub kohale tulla, sest tegemist on kolme viimase etendusega ja on tõesti kahju, kui teatrisõbral see etendus nägemata jääb. Tagasiside etendusest on ainult positiivne.

Kui keegi arvab, et see on tõsine ajalooline etendus, siis ta eksib. Jah, siin on väike viide ka Luke mõisa ajaloole, kuid tegemist on hoogsa ja humoorika etendusega, kus saab mõnusalt muiata ja ümiseda kaasa kauneid lauluviise. See etendus on Luke mõisa Venuse kuju ühest võimalikust saamisloost. Muidu unises Luke mõisas on uued tuuled, kui ilmub salapärane skulptor, kes otsib oma uue töö jaoks modelli ja inspiratsiooni. Muidugi tahavad kogu ümbruskonna naised olla jumalannadena igavesti ilusad. Kuid inspiratsiooni saab anda ainult üks… Mis kõik selles etenduses juhtub ja millega lugu lõpeb saad teada etendusest enesest.

Kuula etenduse nimilaulu: Ele Millistfer – Su südamele joonistan
Vaata videot etendusest: Videoklipp etendusest Luke Venus
Osta piletid kohe siit: Piletilevi

Lisaks sellel nädalal 11. augustil Luke mõisas Meisterdamise perepäev
MEISTERDAMISE PEREPÄEV LUKE MÕISAS

PÜHAPÄEVAL 11. augustil
Kell 12.00 – 16.00
Meisterdame erinevaid põnevaid esemeid ja kõik meisterdatud asjad saab endaga koju kaasa
võtta.
Meisterdamise vahendid korraldajate poolt.
TULE KOGU PEREGA SULLE SOBIVAL AJAL PÄEVA JOOKSUL!
PEREPÄEVA AJAL ON AVATUD LUKE MÕISA KOHVIK
Osalemine TASUTA
Info telefonil 58042969
Vaata lisaks www.lukemois.ee

Kohtumiseni Luke mõisapargis