• EST
    • ENG
    • RUS

Juba kolmapäeval 17. juulil kell 20.00 Curly Strings ja The April Verch Band, 21. juulil kell 12.00 Maalimise perepäev ja kell 20.00 Vestlusõhtu “Mida mehed tegelikult tahavad?”

Hea Luke mõisa sõber!
See nädal saab Luke mõisas väga põnev olema!
Kolmapäeval 17. juulil kell 20.00 Curly Strings ja The April Verch Band
Lisaks Curly Stringsile saab laval näha ka triot The April Verch Band Kanadast. Igatahes midagi täiesti uut Luke mõisas!

Kontsert kannab nime The Heritage Projekt ning ühendab teine teisel pool maailma asuvate ansamblite talente: eestlaste poolt palavalt armastatud Curly Stringsi ja Kanada Ottawa orust pärit virtuoosset triot The April Verch Band. Kontserdil kuuleb värskes ehtes lugusid alates vanemast traditsioonilisest pärimusmuusikast kuni uue ühisloominguni, milles kombatakse kahe riigi muusikalise pärandi piire, ühisosa ning samas väärtustatakse mõlema juuri. See on põnev muusikaline rännak täis pakatavat energiat, laulu, tantsu ja rõõmu ning välja ei jää ka juba rahva südameid võitnud Curlyde kuulsamad lood.

Sooduspiletid 16/18€ ja perepilet 50€ müügil kuni 16. juulini(k.a), pileti hind kontserdi toimumise päeval kohapeal ja Piletilevis 20€ ja perepilet 55€.
Avatud Luke mõisa välikohvik! Uksed kell 19.00! Müügil Luke mõisa meened. Palume kontserdialale oma söögi ja joogiga mitte tulla. Kõik kontserdi tulu läheb Luke mõisa taastamiseks.

21. juulil kell 12.00-16.00 Maalimise perepäev
Alates 12.00 – kuni 16.00
Kogenud juhendajad/ kunstnikud ja maalimise vahendid korraldajate poolt.

TULE KOGU PEREGA SULLE SOBIVAL AJAL PÄEVA JOOKSUL!

PEREPÄEVA AJAL ON AVATUD LUKE MÕISA KOHVIK

Osalemine TASUTA

21. juulil kell 20.00 Vestlusõhtu ”Mida mehed tegelikult tahavad?”

Kolm karismaatilist meest: MARGUS VAHER, JESPER PARVE ja EERO SPRIIT, räägivad otse ja ausalt, mida mehed tegelikult tahavad. Läbi huumori ja eluliste näidete avavad nad enda nägemuse meeste väest ja sellest, milles peitub nende meelest sügava naiselikkuse essents. Mis on see, mis muudab naise iga mehe jaoks täiesti vastupandamatuks? Avameelselt lahatakse ka paarisuhte erinevaid aspekte alates arhetüüpidest kuni piinlike seksi ja deitimislugudeni välja.

Olete lahkelt palutud sõna sekka ütlema! Muidugi on mõttevahetuses osalemine rangelt vabatahtlik. Kusjuures kõik jääb ainult meie vahele. Me ei salvesta ega lindista.
Vanusepiirang 18+.

Istekohad on nummerdamata, seega kui üritus algab 20.00, siis palume kohale tulla aegsasti, et endale meelepärased kohad leida. Etendus kestab 2,5 tundi, ühe vaheajaga.

Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud.

Rohkem infot ürituse kohta: https://www.facebook.com/mida.mehed.tegelikult.tahavad/

https://www.facebook.com/mida.mehed.tegelikult.tahavad/
Avatud Luke mõisa välikohvik. Uksed kell 19.00.

Kohtumiseni Luke mõisas!