• EST
    • ENG
    • RUS

Dagö juba pühapäeval 4. augustil kell 20.00, Garaaž veel 2 ja 3. augustil kell 19.00 Luke mõisa Kultuuriaidas

Hea Luke mõisa sõber!

Veel täna ja homme ehk 2 ja 3 augustil kell 19.00 Garaaž Luke mõisa Kultuuriaidas
Polygon Teatri ja Vana Baskini Teatri koostööprojekt GARAAŽ

Jaagul on väikelinnas autoparandustöökoda. Ta on terve elu olnud ettevõtja ja elatanud oma peret autosid remontides. Napilt enne pensionileminekut on ta jõudnud pankroti äärele. Kaasaegsed autod vajavad kaasaegseid parandusseadmeid ja arvuteid, mis on kallid ning eeldavad oskusi. Pankrot on aga ka väga isiklik kaotus – viimane asi, mida Jaak elus kogeda sooviks. Töökojas töötab ka Oll. Jaak on võtnud Olli töökotta abiliseks, et aidata lapsepõlvesõpra, kes on läbipõlemise tõttu tagandatud koolijuhataja töökohalt. Mehed võtavad üheskoos ette võitluse Garaaži eest. Koos algab tõeliselt lõbus road-movie: mehed otsustavad You Tube’ riteks hakata, Facebook’i klikke koguneb mühinal, uusi kundesid ka.

Kui ollakse keskeas, on see hääbumine või parimal moel rock’n’roll?

Mika Juhani Myllyaho on soome teatrilavastaja, näitleja ja dramaturg. Eesti vaatajatele on ta tuntud Vanemuises lavastatud triloogia “Kaos”, “Harmoonia” ja “Paanika” lavastuste kaudu.

DAGÖ pühapäeval 4. augustil kell 20.00 Luke mõisapargis

Uksed avatakese kell 19.00, avatud Luke mõisa välikohvik.
NB! Sooduspiletid 16/18€ ja perepilet 50€ müügil veel vaid täna ja homme ehk 3. augustini (k.a), pileti hind kontserdi toimumise päeval kõigile 20€, perepilet 55€.

Ootame,
Luke mõis