fbpx

SAVIST EHETE VALMISTAMISE TÖÖTOAD LUKE MÕISA KÄSITÖÖKOJAS

Hei! Hea käsitööhuviline. Meil on hea meel teile teada anda, et vastvalminud Luke mõisa käsitöökoda alustab esimeste töötubadega.
Savist ehete valmistamise töötoad toimuvad esmaspäeviti 14. jaanuar, 21. jaanuar ja 28. jaanuar.
Töötubasid juhendab Luke mõisa käsitöökoja juhendaja Kaire Luksepp. 
Töötubade algus kõikidel päevadel kell 18.30
Ühe töötoa kestus ligikaudu 2 tundi.
Töötubade raames valmistab iga osavõtja 10 komplekti savist ehteid. Komplekt on kas üksik ese (kõrvarõngad, pross, ripats) või komplekt (kõrvarõngad koos ripatsi või prossiga).
Esimeses töötoas valmistatakse savist ehtetoorikud.
Teises töötoas toorikud glasuuritakse.
Kolmandas töötoas lisatakse ehetele kõik vajalikud metallist detailid, pärlid, kleebitakse pildid jne.
Grupi maksimaalne suurus on 12 osalejat, minimaalne suurus 5 osalejat. Korraldaja jätab endale õiguse väiksema osalejate arvu korral jätta töötuba ära, teavitades sellest kõiki osalustasu tasujaid edastatud kontaktidele.
Kolme töötoa osavõtutasu on 45 eurot ühe osaleja kohta kokku. Hind sisaldab kõiki vajalikke vahendeid. Valminud ehted saab iga osaleja kaasa. Kui osaleja ei osale mingil põhjusel kõikides töötubades, siis osalustasu ei tagastata.
Registreerimiseks palume kirjutada meilile info@lukemois.ee. Palume lisada oma nimi, meiliaadress ja telefoninumber. Vastame kõikidele meilidele ja anname teada vabade kohtade olemasolust. Lõplik registreering kinnitatakse osalustasu 45 eurot tasumisel Sihtasutus Luke Mõis a/a-le EE891010220123984019. Palume selgitusse lisada savist ehete töötoad ja osaleja nimi.