fbpx

Juba kolmas kord avame Luke mõisa hooaja koos kohvikutega.
Kohvikute päev toimub pühapäeval, 19. mail 12-16 Luke mõisapargis.
Kohvikutepäeva läbiviimist toetavad: Kohaliku omaalgatuse programm. Nõo vald
Päeva juhivad Andri Viinalass ja Mikk Sügis.
Muusikalist meeleolu loob ansambel Ol´ Mill. Ansambel esineb valitsejamaja ees algusega kell 13 ja 14
Tule proovi oma õnne õnneloosiga! Iga loos võidab! Õnneloos asub valitsejamaja kõrval. Kell 15 loosime õnneloosi võtjate vahel välja terve hooaja pileteid Luke mõisa üritustele!
Külastaja meelespea:
Kodukohvikutes saab tasuda ainult sularaha ees!
WC-d asuvad Tall- tõllakuuri vahel! Parklast tulles jääb hoone kohe vasakut kätt ja WC-d peaks kenasti näha olema.
Autod tuleb parkida parklasse või tee äärde, pargialale ei ole lubatud autoga sõita!
Kärnerimaja kohvikus on olemas ka kaardimakse.
Nagu eelmine aasta leiad Luke mõisapargist erinevaid kohvikuid kodus tehtud hõrgutistega. Seekord on neid 12!
TÄRINGUKOHVIK asub valitsejamaja kõrval puude all. Täringukohvik kutsub Teid maiustama kohapeal valmivate vanakooli vahvlitega! Lisaks erinevaid soolased ja magusad küpsetisi ning värske masinakohv. Mänguhimulisemad külastajad saavad proovida erinevaid täringumänge!
VEGANKOHVIK IGAVESE NOORUSE AEG –kärnerimaja taga muruplatsil. Pakub tervislikke täistaimseid toite.
“KALI & MÕLA” KANUUKOHVIK on sadamas otse tiigi kaldal, silla kõrval ja pakub maitsvat ja kosutavat kalja, kohevaimaid kooke ja kangeimat kohvi!
Lisaks seiklused kanuuga tiigil.

AIDAKOHVIK asub kultuuriaidas või selle ees. Kolm toredat naist on küpsetanud nii soolaseid kui magusaid ampse nii glamuurseid kui koduseid suupisteid. Juurde kohv, tee ja oma aia õunamahl.
KOOGIKODA asub valitsejamaja kõrval vihmavarjupuu juures. Kohvik pakub nii mõndagi magusat maiustamiseks ja värsket masinakohvi.
NOSTALGIA on valitsejamaja esisel ringil. Pakub nostalgilises õhkkonnas supi juurde iseküpsetataud leiba ja maitsevõid, lisaks magusaid suupisteid.
UNIMATSI PIKNIKUPESA asub paviljoni juures. Kohvikust saab mitmesuguseid kosutavaid ampse ja jahedaid lonkse.
KÄRNERIMAJA KOHVIK asub kärnerimajas – Südamega tehtud küpsetised leiad sealt, lisaks jäätis ja soe ja külm jook. Luke mõisa käsitöö ka müügil. Kaardimakse võimalus.

SOE SIBUL asub valitsejamaja kõrval pärnapuude all. Põnev kohvik eksootilise toiduga. Toiduks krõbedad indiapäraseid sibulaid, pakora, ja kõrvale maitsev karri. Sibulad on müstiliselt hea maitsega ning kõrvale käib tsatni, mis kokku keedetud India ämma salaretsepti järgi. Eesti-India kunstnikepaar teeb vürtsikat toitu ja maalib.

VÄIKE INDIA on valitsejamaja ees kivimüüri ääres. Väike-India on väikene nurgake Luke mõisapargis, milles india ja eesti maitsed kokku saavad. Külastajal on võimalus proovida indiapäraselt vürtsitatud suupisteid eesti moodi…või siis ka vastupidi.
KRISTALLKING asub paviljoni vastas talli pool väikese põõsa all.
Kristallkinga kohvik pakub kõike seda, mis meele rõõmsaks teeb. Leiab sokolaadiseid ja hapukamaid tooteid ning veidi värskemat mekki marjade näol. Meie laud on muinasjutuline ja õrn. Laua taga aga rõõmsameelsed ja toredad tüdrukud!

VIINAMÄRDI JUUSTUKOHVIK asub valitsejamaja juures. Juustukohvik pakub maitsvaid küpsetisi, kuhu sisse on pandud Viinamärdi talu käsitööjuustud. Lastele lastenurk.

Avaürituse läbiviimist toetab kohaliku omaalgatuse programm