fbpx

BELGIA PISTES FOTOALBUMI VALMISTAMISE TÖÖTUBA LUKE MÕISA KÄSITÖÖKOJAS laupäeval, 9. märtsil.

Tule ja avasta paberimaailma piiramatud võimalused. Kursuse käigus õpime selgeks Belgia pistes fotoalbumi tegemise. Valmib omanäoline album vastavalt valitud suuruses koos kalka vahelehtedega. Omandatud teadmiste baasil saab edaspidi valmistada samas stiilis märkmike, kokaraamatuid jm. Album valmib kasutades kartongi, Nepaali paberit, disainpabereid ja erinevaid kaunistusi. Palun võta kaasa oma käärid, kõik muud materjalid on kohapeal olemas.

 

Töötuba juhendab Marina Ilves-Muni. Vt lisaks https://www.facebook.com/sinugraatsia/

Töötoa algus  9. märtsil kell 12.00 Luke mõisa käsitöökojas.

Töötoa kestus ligikaudu 6 tundi.

Valida saab A5 või A4 albumi valmistamise.

 

Töötoa maksumus on A5 album 48 eurot ja A4 album 58 eurot. Töötoa hind sisaldab kohvi/teed ja ühte söögipausi.  Soovijad saavad kohapealt kaasa osta valmis albumikomplekte, millega kodus ise veel albumeid teha.

Registreerimiseks palume kirjutada meilile info@lukemois.ee  või  helista 55689096 või kirjuta fb postkasti. Palume lisada oma nimi, meiliaadress ja telefoninumber ja albumi värvieelistus.  Vastame kõikidele meilidele ja anname teada vabade kohtade olemasolust.  Lõplik registreering kinnitatakse osalustasu 48 või 58 euro tasumisel Sihtasutus Luke Mõis a/a-le  EE891010220123984019. Palume selgitusse lisada albumi töötuba ja osaleja nimi.