fbpx

30. mail allkirjastasid Sihtasutus Kodanikuõhiskonna Sihtkapital ja SA Luke Mõis toetuslepingu projekti "Annetuste kogumise rakenduskava koostamine ja selle käivitamine Luke mõisa hoonete taastamiseks" elluviimiseks.
Projekti eesmärgiks on Sihtasutus Luke Mõis tegevusvõimekuse suurendamine süsteemselt planeeritud annetuste kogumise kaudu ning annetustegevuse olulisuse teavitamine ühiskonnale.
Projekti raames valmib annetuste kogumise rakenduskava ja käivitub annetuste kogumine Luke mõisa taastamiseks. Et suunata annetuste kogumine õigele sihtgrupile valmivad projekti raames registrid Luke kooli vilistlastest, Luke mõisa ümbruse külade endistest elanikest, Luke mõisa praegustest annetajatest ning otsitakse Luke mõisa omanike järeltulijaid. Projekti raames parendatakse Luke mõisa kodulehte paremaks annetuskeskkonnaks ja valmib IT keskkond annetajate ja vabatahtlike tänamiseks. Projekti raames viiakse läbi üks annetuskampaania, mille käigus teavitatakse annetamise olulisust ühiskonnas kultuuriväärtuste taastamisel ning toimub üks tänuüritus 30-le annetajale ja vabatahtlikele.
Projekti eelarve:  5583 EUR, sellest KYSK toetus 4987,60 EUR Foto NAGI's: KÜSK