fbpx

NOVEMBRIKUU TÖÖTOAD LUKE MÕISA KÄSITÖÖKOJAS:

11. nov kell 18 esmaspäeval – Töötuba Luke mõisa käsitöökojas. Pabertehnikas käekott-kinkekott
Selle sügise esimene töötuba viib meid taas paberimaailma avastama. Töötoas valmib pabertehnikas käekott sokolaadi/raha kinkimiseks. Toredalt saab sinna poetada ka väikese kingituse. Töötoas valmistab igaüks ühe kingituse. Töötuba on sobilik nii täiskasvanule kui lapsele alates 12-st eluaastast ja on jõukohane kõigile. Kõik vajalikud materjalid ja vahendid on kohapeal olemas. Minimaalne osalejate arv 5, max 12.
Töötuba juhendab Kaire Luksepp Luke mõisa käsitöökojast.
Töötoa algus esmaspäeval, 11. novembril kell 18.00 Luke mõisa käsitöökojas.
Töötoa kestus ligikaudu 2-3 tundi.
Töötoa maksumus 15 eurot/in

17. nov kell 13 pühapäeval – Töötuba Luke mõisa käsitöökojas.
Mixmedia tehnikas pudeli kaunistamine

Töötoas saame teada, mis on mixmedia tehnika ja kuids seda kasutatakse. Töötoas saab igaüks kaunistada endale ühe mixmedia tehnikas pudeli. Pudel võib olla nii täis kui tühi. Sobiva pudeli võtab igaüks ise kaasa. Töötuba on sobilik nii täiskasvanule kui lapsele alates 14-st eluaastast ja on jõukohane kõigile. Minimaalne osalejate arv 5, max 12.
Töötuba juhendab Kaire Luksepp Luke mõisa käsitöökojast.
Töötoa algus pühapäeval, 17. novembril kell 18.00 Luke mõisa käsitöökojas.
Töötoa kestus ligikaudu 3-4 tundi.
Töötoa maksumus 20 eurot/in

23. nov kell 11 laupäeval – Töötuba Luke mõisa käsitöökojas
Villahaldjate töötuba

Mõte on aegsasti enne jõule läbi viia üks tore haldja valmistamise töötuba Luke käsitöökojas. Töötoas meisterdame villahaldjaid. Töötuba on täiskasvanutele. Lastel alates 10. eluaastast palume osaleda ainult koos vanemaga. Töötuba on sobilik ka neile, kes varem viltimisega kokku ei ole puutunud. Kõik materjalid ja töövahendid on kohapeal olemas. Lisaks tee ja kohv. Minimaalne osalejate arv 10, max 15 osalejat.
Töötuba juhendab Kerli Toom, villavõluja, kes on nõelviltimisega tegelenud üle kümne aasta. Vt lisaks https://www.facebook.com/Villav%C3%B5lulised-261063744434275/
Töötoa algus laupäeval, 23. novembril kell 11.00 Luke mõisa käsitöökojas.
Töötoa kestus ligikaudu 3 tundi.
Töötoa maksumus 23 eurot/in

28. nov kell 18, neljapäeval – töötuba Luke mõisa käsitöökojas
siidisall Shibori tehnikas koos kinkepakendiga
Kõigepealt katsetame tehnikat väiksel rätikul, et kõik osalejad saaksid kätte kindlustunde. Seejärel saab igaüks valmistada ühe Shibori tehnikas siidisalli ning meisterdada sellele juurde armsa kinkekarbi – ja kingitus ongi kinkimiseks valmis! Mõnus ja pehme siidisall on sobilik igasse kingikotti.

Töötuba juhendab Anneli Lehtla Luke mõisa käsitöökojast.
Töötoa algus neljapäeval, 28. novembril kell 18.00 Luke mõisa käsitöökojas.
Töötoa kestus ligikaudu 2 tundi.
Töötoa maksumus 22 eurot/in

Registreerimiseks palume kirjutada meilile info@lukemois.ee või helista 55689096 või kirjuta fb postkasti. Palume lisada oma nimi, meiliaadress ja telefoninumber. Vastame kõikidele meilidele ja anname teada vabade kohtade olemasolust. Lõplik registreering kinnitatakse osalustasu tasumisel Sihtasutus Luke Mõis a/a-le EE891010220123984019. Palume selgitusse lisada töötoa nimi ja osaleja nimi.