fbpx

Saara Kadak & Kõrsikud

Suvi on käes. Seda õhkab juba igast nurgast ja sopist. On aeg panna valmis värvilised kleidid, punuda juustesse üks vallatu pats ning pühkida tolm plätudelt. Hing ihkab vabadust ja mõnusaid suveõhtuid, mida meil siinmail vaid piiratud koguses jagatakse. Nii mõtlevad ka Saara ja Kõrsikud, kes on koos teiega valmis välja tulema! Välja – värske õhu kätte, kaasas mõned pillid ja hästi rõõmus tuju.

On rõõm teatada, et laulev näitleja Saara Kadak ja legendaarsed Kõrsikud (Bonzo, Päss, Pehk) annavad sel suvel 8 ühist kontserti Eesti kaunites paikades.

Saara ja Kõrsikud tutvusid aastal 2014, mil osaleti koos Rakvere Teatri etenduses “Mina olin veel väikene”. Sealt alates on kootud mõttelõnga, et võiks millalgi ka ühise kontsertprogrammini jõuda. Esimene “pääsuke” oli jõuluaegne lugu “Jõgi”. Tänaseks on stuudios valminud veel mitmeid uusi laule ning plaan on küpsenud reaalsuseks. Kontserdil tuleb esitusele nii Kõrsikute varasemat repertuaari, hipi-ajastu kullafondi laule kui ka verivärsket loomingut.

Avatud Luke mõisa välikohvik ja müügil Luke mõisa käsitöö.

Piletid leiad: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/muusika-ja-teater/saara-kadak–korsikud-luke-moisa-suvekontserdid-186607/

Pileti hind kontserdi päeval kõigile 17€. Kuni 10. august (k.a) pileti hind õpilasele, üliõpilasele ja pensionärile 15€.