• EST
    • ENG
    • RUS

Üleskutse! Tule toeta Luke mõisa Valitsejamaja näituste- ja etendustesaali rekonstrueerimist HOOANDJAS!

Hea Luke mõisa sõber!

Tänaseks on meil koos 10% summast! Aga me ei anna alla ja oleme väga väga positiivsed, sest me teame, et on palju inimesi, kellele Luke mõis südamesse läheb!

Avaldame hooandjas oleva teksti ja video, ehk on sul nii, kergem otsustada.
Hooandjasse saab sisse logida väga lihtsalt läbi facebooki, kui projekti summat kokku ei saada, saavad kõik raha tagasi, kuskile ripakile see ei jää!
Üleskutse anna hoogu kasvõi 1€, ka 1€ aitab! Ja ole pai jaga infot ja kutsu ka oma sõpru meie projekti hooandjas toetama.

Luke mõis asub Lõuna- Eestis Tartumaal Nõo vallas, 20 km kaugusel Tartust. Luke mõisapark on üks kaunemaid mõisparke Lõuna-Eestis. Luke mõis on pika arengulooga mõis, mille ajalugu on võimalik jälgida alates XIII sajandist. Meil on küll tohutult imeline mõisapark, kuid kahjuks hoonetega meil nii hästi ei ole läinud. Meil on alati olnud suur unistus, renoveerida Luke mõisas olevad hooned, selleks loodi 2007. aastal kodanikualgatuse toel SA Luke mõis. Luke mõisas toimuvad suveperioodil erinevad kontserdid ja suveetendused. Kärnerimajas on avatud väike kohvik, kuid me tunneme juba ammu puudust suurematest ruumidest, et saaksime inimestele veel rohkem pakkuda .

Hetkel asub pargis ainult üks täielikult taastatud hoone – Luke mõisa Kärnerimaja, teised hooned on üpriski halvas seisus ja ootavad taastamist. 2016. aastal alustasime lõpuks Käsitöökoja rekonstrueerimisega ja sai alguse ühe meie väikse unistus täitumine, loodame käsitöökoja ehitustööd lõpetada juba sellel aastal.

Aga meil on olnud alati üks palju suurem unistus – saada korda Luke mõisa Valitsejamaja, endine koolimaja,mis asub keset mõisaparki. Me oleme oma unistuse täitumisel palju pingutanud ja vaeva näinud, kuid alati ei lähe kõik nii nagu loodad ja soovid. Siiski 2011. aastal õnnestus meil peatada Valitsemaja lagunemine ning peale panna katus. Kuigi aeg oli teinud oma töö ning ehitustööd osutusid mahukamaks kui esialgu plaanitud, sai maja sellega päästetud. Juba järgmisel aastal õnnestus meil valada ära esimese korruse põrandad ning taastada osad esimese korruse võlvid. Oleme jõudnud tõdemusele, et edasiminekuks on üks tee – rekonstrueerida ruume funktsioonide kaupa. Sellel aastal saime toreda uudise – saime Leader programmist positiivse vastuse taotlusele „Luke mõisa Valitsejamaja etenduste – ja näitustesaali rekonstrueerimiseks“. Projekti kogumaksumus on 90505€, millest toetus on 70 000€ ja omaosalus 20 505€, mis on meie jaoks ääretult suur summa. Meile tuli appi ka kohalik omavalitsus – Nõo vald aitab meil omaosalust katta 6000 euroga, aga siiski 14 505€ tuleb meil endal leida. Ja selleks, et ehitusega saaks pihta hakata, palume me teie abi. Loodame teie abiga, head inimesed, koguda kokku 8000€. SA Luke mõis plaanib omaltpoolt panna puudujääva osa (6 505 eurot).

Iga euro on tähtis ja te kõik saate anda oma panuse, et meie suur unistus saaks suure tõuke edasi ja etenduste- ja näitusesaal saaks täielikult renorveeritud. Kui raha õnnestub koguda rohkem, siis see kõik läheb Valitsejamaja heaks, nimelt on väga halvas seisukorras ka välisuksest sisse tulles koridori lagi, mis ootab kiiremas korras korda tegemist.

Luke mõis on pugenud juba paljude inimeste südamesse, loodame, et jõuame veel rohkemate inimesteni. Aita sinagi meile nii olulise maja arengule kaasa!

Hooandja auhinnad:
Toeta 5€ või enam
Täname Luke mõisa kodulehel ja FB lehel.
Toeta 10 € või enam
Täname Luke mõisa kodulehel ja FB lehel, online tänukiri, kuhu saad oma nime kirjutada ja välja printida
Toeta 15 € või enam
Täname Luke mõisa kodulehel ja FB lehel, online tänukiri, Lukemõisa käsitöö õnnenööp postkasti.
Toeta 25 € või enam
Täname Luke mõisa kodulehel ja FB lehel, online tänukiri ja nimi etenduste- ja nätusesaalis tänutahvlil, Luke mõisa käsitöömoos või seep postkasti.
Toeta 50 € või enam
Täname Luke mõisa kodulehel ja FB lehel, online tänukiri, nimi etenduste- ja nätusesaalis tänutahvlil ja 1 online pilet vabalt valitud Luke mõisas toimuvale kontserdile suvel 2018 ( Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa, Ines, Traffic või Dagö) ja üks online pilet suveetendusele suvel 2018.
Toeta 100 € või enam
Täname Luke mõisa kodulehel ja FB lehel, online tänukiri ja nimi nimi etenduste- ja nätusesaalis tänutahvlil 2 online piletit vabalt valitud Luke mõisas toimuvale kontserdile suvel 2018 ( Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa, Ines, Traffic või Dagö) ja 2 online piletit suveetendusele suvel 2018.
Toeta 300 € või enam
Selle auhinna on valinud 0 Hooandjat
Täname Luke mõisa kodulehel ja FB lehel,online tänukiri, nimi etenduste- ja nätusesaalis tänutahvlil ja 8 online piletit vabalt valitud Luke mõisas toimuvale kontserdile suvel 2018 ( Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa, Ines, Traffic või Dagö) või suveetendusele suvel 2018.

Toeta 500 € või enam
Täname Luke mõisa kodulehel ja FB lehel,online tänukiri ja nimi etenduste- ja nätusesaalis tänutahvlil Luke mõisa näituste- ja etendustesaali seinal, 10 online piletit vabalt valitud Luke mõisas toimuvale kontserdile suvel 2018 ( Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa, Ines, Traffic, Dagö) või suveetendusele suvel 2018 ja romantiline maitseelamus Luke mõisas kahele.

Toeta 1,000 € või enam

Täname Luke mõisa kodulehel ja FB lehel,online tänukiri ja nimi etenduste- ja nätusesaalis tänutahvlil Luke mõisa näituste- ja etendustesaali seinal, 12 online piletit vabalt valitud Luke mõisas toimuvale kontserdile suvel 2018 ( Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa, Ines, Traffic, Dagö või suveetendusele suvel 2018, romantiline maitseelamus Luke mõisas 2-le ja käsitöökoja töötuba 10-le koos kohvi ja koogiga uues valmivas käsitöökojas alates 1. novembrist 2018 aasta jooksul.
Sarnased projektid

Kohtumiseni Luke mõisas!

Luke mõis – koht, kuhu võid jätta oma südame!
Hooandja video