• EST
    • ENG
    • RUS

Sellel nädalal Luke mõisapargis: Juba homme Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa kontsert, 5. juulil Teatrilaagri etendus ja 6. juuli Nahkhiirte avastusretk

Luke mõisas sellel nädalal:

JUBA HOMME 4.juulil kell 20.00 Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa kontsert, kus kõlavad vanad ja head Smilersi lood läbi aegade. Tule naudi head muusikat ja muusikuid ja kaunist Luke mõisaparki. Piletid saadaval Piletilevis ja tund enne algust kohapeal.

Naljapäeval 5. juulil kell 18.00 toimub Luke mõisas teatrilaagri laste etendus “Kevade”IT kolledžis”.Oskar Lutsu “Kevade” ainetel lavastanud Vaike Tiits. Etendus on tasuta. Toetavad Eesti Kultuurkapital Tartumaa ekspertgrupp ja Nõo valla Omaalgatuse Fond www.lukemois.ee

Reedel 6. juulil kell 21.00 toimub nahkhiirte õhtu Luke mõisapargis. Enne avastusretkele minekut on erinevad meisterdamise töötoad, kus saavad kaasa lüüa nii lapsed kui ka täiskasvanud. Avastusretke juhendavad Oliver ja Rauno Kalda. Tasuta. Toetab SA KIK.

NB! Inese ja bänd kontserti piletid on13/15€kuni 7.juulini(k.a) 8.juulist piletid 15/17€, kasuta võimalust ja soeta pilet soodsamalt. Piletid leiad Piletilevist.

Luke mõis