• EST
    • ENG
    • RUS

Sellel nädalal Luke mõisapargis: 1. august kell 20.00 Traffic, 5. august kell 12-16.00 EV 100 Meisterdamise perepäev, Dagö piletite soodusmüük lõppeb 1. august

Hea Luke mõisa sõber!

Sellel nädalal on Luke mõisapargis tervelt kaks vahvat sündmust!

Kolmapäeval 1. august kell 20.00 Traffic akustiline kontsert, kus kõlavad Trafficu teada tuntud lood Luke mõisale sobivas akustilises võtmes. Piletid müügil Piletilevis ja tund enne algust kohapeal. Kontserdi päeval kõigile pilet 17€, perepilet 51€, täna-homme, kõigile üliõpilastele, õpilastele ja pensionäridele veel pilet 15€. Tule ja veede üks head muusikat täis õhtu kaunis Luke mõisapargis!
Uksed kell 19.00.

EV100 MEISTERDAMISE PEREPÄEV LUKE MÕISAPARGIS 5. august kell 12.00-16.00

EV100 meisterdamise perepäeval saavad osalejad osaleda kuues erinevas töötoas, valida meisterdamiseks tegevused, mis neid huvitavad ja mis neile enam meeldivad. Kui aega jahub, saab soovi korral osaleda ka kõikides töötubades. Meisterdamise perepäeva teemaks on „Eesti Vabariigi kingitus minule“. Töötubades saab valmistada erinevaid Eesti Vabariigi lipuvärvides kingitusi ja kingitusi, mis iseloomustavad meie vabariiki.
Kõik perepäeval meisterdatud asjad saab igaüks kingituseks kaasa võtta. Seega on igal osalejal hea võimalus kinkida oma tehtud kingitus edasi oma vanematele, sõpradele, lähedastele ning teha sellega rõõmu veel mitmele inimestele.

Tule kogu perega sulle sobival ajal päeva jooksul! Meisterdamise vahendid on korraldajatelt.
Töötubadest osavõtmiseks soovitame tulla kohale hiljemalt kella 15.00
Avatud Luke mõisa kohvik.
Osalemine tasuta.
Info: Kaire5804 2969, www.lukemois.ee ja https://www.facebook.com/Moisaleht/ ja https://www.ev100.ee/et/perepaevad-luke-moisas

Luke mõisa viimane kontsert, mis on meie korraldatud on 9. augustil DAGÖ!
Me tuletame lahkesti meelde, et Dagö kontserdile saab praegu osta soodushinnaga pileteid 13/15€. 2. augustist pileti hind 15/17€. Kasuta võimalust ja soeta pilet soodsamalt!

Kohtumiseni Luke mõisapargis:)