• EST
    • ENG
    • RUS

Luke mõisa valitsejamaja etenduste- ja näitustesaali rekonstrueerimine HOOANDJAS!

Hea Luke mõisa sõber!

Kui avaldasime mõni aeg tagasi rõõmustava uudise, et oleme saanud toetust Luke mõisa valitsejamaja etenduste- ja näitustesaali rekonstrueerimiseks summas 70 000, millele lisaks tuleb Luke mõisal omalt poolt panna 20500, laekus meile hulgaliselt ettepanekuid, miks mitte proovida osa summa kogumist läbi hooandja!

Meil on hea meel teatada, et kuna neid ettepanekuid tuli nõnda palju, siis me otsustasime, et proovime, kaotada pole ju midagi! Saimegi täna lõpuks peale pikka ettevalmistust Luke mõisa valitsejamaja projekti hooandjasse üles!

Selleks, et projekt õnnestuks vajame me teie kõigi abi! Kutsume teid ja teie
sõprugi Luke mõisale läbi hooandja hoogu andma! See oleks Luke mõisa arengus väga suur samm edasi ja annaks meile, kes me juba aastaid oleme vaeva näinud, et Luke mõis oleks see, mis ta on täna ja veel rohkemgi! Valitsejamaja etenduste- ja näitustesaali rekonstrueerimine annaks meile suuremaid võimalusi kui meil praegu on!

Kutsume sind ja sinu sõpru ja peret toetama Luke mõisa projekti hooandajas! Hooandjatele on erinevad auhinna Luke mõisa meenete, tänukirjade ja kontsertide- ja etenduste piletite näol.

Aitähh, et oled olemas!

https://www.hooandja.ee/projekt/luke-moisa-rekonstrueerimine