• EST
    • ENG
    • RUS

Luke mõisa hooaja avaüritus kohvik-teater juba homme!

Hea Luke mõisa sõber!

Ootame sind juba homme osa saama Luke mõisa hooaja avaüritusest. Pargialal on avatud 5 kohvikut, mis ootavad sind erinevate hõrgutistega. Lisaks on muidugi ka avatud Kärnerimaja kohvik.

Veidi infot tulijatele.
Kohvikute päeval leiab Luke mõisast 6 kohvikut. 5 neist asuvad mõisapargis ja 1 traditsiooniliselt kärnerimajas. Ei tasu muretseda, kuidas kohvikuteni jõuda. Luke mõisapark on kompaktne ja kohvikud leiad seal jalutuskäiku tehes kenasti üles.
Küsi kohvikutest julgesti kaasa Luke mõisa hooaja ürituste kava. Lisaks on sul võimalus igast kohvikust ostu tehes võtta tempel postkaardile, mille saad esimesest külastatud kohvikust. Kogudes kokku 6 templit, on sul võimalus osaleda loosimises, kus loositakse välja 2 piletit kahele Luke mõisa suvistele üritustele. Loosimine toimub kell 15 algava kontserdi lõpus. Enne kontserti ja kontserdi käigus on sul võimalus võtta ka õnneloosi. Õnneloosi osavõtjate vahel loositakse samuti välja hulk pileteid üritustele. Sul võib vedada ja ürituse lõppedes võivad piletid olla sinu taskus!
Kohtumiseni Luke mõisa avaüritusel KOHVIK- TEATER juba kahe päeva pärast pühapäeval kell 12.
Palun pargi auto Luke mõisapargi parklasse.
Kohvikutepäev on Luke mõisas esmakordne, seetõttu loodame, et tunnete koos meiega rõõmu selle toimumisest. Ja kui meil midagi ei kulge nagu peab, siis võtame järgmiseks korraks õppust.
Avaüritust rahastab Rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.
Meie ootame!