• EST
    • ENG
    • RUS

30. juunil kell 20.00 Koit Toome Jaak Joala laulud Luke mõisas, Birgiti kontserdi piletid veel vaid paar päeva soodushinnaga

Hea Luke mõisa sõber,

30. juunil kell 20.00 Koit Toome ja Jorma Puusaag Jaak Joala lauludega kontserdiga “Suveöö” Luke mõisapargis.

Jaak Joala on muusikaliselt mind kõige rohkem mõjutanud,” on öelnud Koit Toome oma suurima muusikalise eeskuju ja õpetaja kohta.
Koit on aastate jooksul korduvalt suurematel ja väiksematel lavadel Joala loomingut esitanud ning Eesti publik on alati need kontserdid väga soojalt vastu võtnud. Kahest akustiliselt kontserdist on 2009. aastal salvestatud ka album “Sügav kummardus õpetajale”, mis poelettidelt kiiresti tühjaks osteti. See eriline muusikaline side, mis kahe laulja vahel on, kumab igast Koidu lauldud noodist ja öeldud tekstist tugevalt läbi ja puudutab kuulajate hinge sügavalt.
Ka sel suvel saab nautida suurmeister Joala loomingut Koit Toome esituses. Tule ja naudi vahetut emotsiooni ning ajatut nostalgilist muusikat koos Koit Toomega!
Piletid müügil Piletilevis ja Piletimaalimas ja tund enne algust kohapeal!
Kestus: 1 tund ja 20 minutit
Korraldaja: Tartu Kontsert, lisainfo: 58440500

Birgit Luke mõisapargis 6.juulil kell 20.00.

Piletid soodushinnaga 13€ ja 15€ veel vaid 27. juunini (k.a) Peale seda pileti hind 15€ ja 17€. Kasuta võimalust ja soeta pilet soodsamalt. Luke mõisapark ootab ja ilma ei pea meil kartma, kui ikka päev otsa sajab(mida muidugi ei juhtu😊) kolime Kultuuriaita!
Kogu piletitulu läheb Luke mõisa töölistemaja taastamiseks, mille ehitustööd algavad juba sellel aastal!
Tule kogu perega!

Luke mõis