• EST
    • ENG
    • RUS

Töötoad

Töötoad on meeldiv võimalus sisustada sünnipäeva, seminari või muud üritust mida Luke mõisas peate. Muidugi on võimalus alati, ka meie juurde tulla, et saaks miskit põnevat teha. Paketid on välja töötatud, koos kohvi ja koogiga ning sisaldavad juhendajat ja ruumi, kus töötuba tehakse. Ürituse sisustamiseks küsi eraldi pakkumist.

Seebi valmistamise töötuba.

Luke mõis on juba mitu aastat valmistunud käsitööseepe. Seebi valmistamise töötoas on võimalus valmistada päris ise seepi endale või kingituseks. Mis võiks olla toredam ja vahvam kui südamega tehtud seepitegu maalilises Luke mõisapargis.

Seebitegu on lihtne, lõhnav ja loominguline tegevus, lase ainult oma fantaasial lennata. Teeme seepi looduslikust valmiseebimassist. Valame seebi lõbusatesse erikujulistesse vormides, lisame meelepäraseid kaunistusi ja eeterlikke õlisid.

Töötoa kestus kuni 2 tundi.

Minimaalne töötoa hind kuni 10 inimest on 165€, hind sisaldab juhendamist, kõiki vajalikke töövahendeid, kooki ja kohvi.

Iga järgneva inimese pealt lisandub 13€, maksimaalne inimeste arv 15 inimest, rohkem inimesi kokkuleppel!

Töötuba on võimalik tellida aastaringi. Töötoas valmib keskmiselt kaks seepi.

Dikroidklaasist ehete töötuba.

Dikroidklaasist on võimalik teha imelisi ehteid. Töötoa käigus valmistatakse kõrvarõngad, ripats või sõrmusekivi, millele lisatakse metallist aasad, konksud või sõrmuserõngas.

Õpime kuidas lõigata klaasi ning kujundada endale ise kõrvarõngad, ripats või sõrmus. Valmis kujundatud ehted valmivad nädala jooksul saadetakse soovi korral smartposti või omnivaga ühe pakina töötoas osavõtjatele.

Töötoa kestus 2 tundi.

Minimaalne hind kuni 10 inimest 220€, hind sisaldab juhendamist, vajalikke töövahendeid kolme eseme valmistamiseks, kohvi ja kooki.

Iga järgneva inimese pealt lisandub 18€/ inimene, maksimaalne inimeste arv 15 inimest, rohkem inimesi kokkuleppel!

Töötuba on võimalik tellida aastaringselt.