fbpx

Kuidas leida normaalset meest? – tavapilet

20,00

Tagasi tooteid valima
Kuupäev: 30.06.2022 at 20:00
Finish: 30.06.2021 at 22:00
Kategooriad: ,

Kirjeldus

KUIDAS LEIDA NORMAALSET MEEST?
Neljapäeval 30. juunil kell 20.00 Luke mõisapargis.
Huumori- ja vestlusõhtu, stand-up ja stseenid elust enesest
Alati, kui sõbrannad kokku saavad, siis ei kulu eriti palju aega, kui juba jõutakse jutuga põhiteemani, kuidas leida normaalset meest. See teema sütitab igat naist, ka neid, kes oma mehega parasjagu rahul on kui ka neid, kes alles kobavad pimeduses.
Sedapuhku võtab teema üles näitleja ja laulja, laulutekstide ja raamatute autor, raadiosaatejuht ja koolitaja, aga ka sprotliku kalastamise meister INGA LUNGE. Ta räägib sulle otse ja ausalt oma kogemustest meestejahi käänulisel teel, jagab kogemusi reaalsest elust ja soovitab sulle lühikoolitusel kasulikke nippe, mida kindlasti tegema pead või hoopiski teha ei tohi, kui ikka normaalset meest tahad leida.
Et asi ei kujuneks liiga ühepoolseks, kutsus Inga appi kaks kogemustega meest, kes sellest ettepanekust ka kohe kiirelt erutusid:
Improteatri „Impeerium“ eestvedaja, dramaturg ja lavastaja, näitleja ja suurepärane improvisaator ERKI AULE on nimetatud teema puhul eriti huvitatud sellest, mida naised ikkagi täpsemalt mõtlevad sõna „normaalne“ all. Sest tema on oma elus täheldanud juhtumeid, kus naiste käitumist või tegevust ei saa küll kuidagi normaalseks pidada.
Teine mees, Inga Lunge peigmees seriaalist „Pilvede all”, hariduselt näitleja, aga leiba teenib võitluskunstide treenerina, kaheksakordne Eesti meister karates, HELLAR BERGMANN, on samuti suurepärane lugude jutustaja. Tema tahab nende vestlusõhtute käigus välja uurida, milline on naiste loogika, mis viib sellise „normaalsuseni“.
Etendus kestab 2 tundi koos vaheajaga. Vaheaeg 25 min.
Sooduspiletid 17€ müügil kuni 15. maini (k.a). peale seda pileti hind 20€, kohapeal kõigile 20€

Sulle võib meeldida ka…