• EST
    • ENG
    • RUS

Viimased uudised:

Meil on hea meel teatada, et on valminud uued keraamilised käsitöönõud! 25. Jan 2018

Meil on hea meel kõikidele Luke mõisa sõpradele tutvustada meie värskelt valminud väga erilisi keraamilisi nõusid, millel mustrina on kasutatud Luke mõisa kärnerimaja ja paviljoni ornamentikat. Nendelt nõudelt hakkame pakkuma toitlustamist Luke mõisa sügisel valmivas käsitöökojas ning saame suure uhkusega nende kaudu tutvustada meie mõisa mustreid. See kõik sai toimuda tänu KYSK projektile “Disainime tooted […]

Pühadetervitused Luke mõisa poolt! 21. Dec 2017

Luke mõis soovib kõigile Kauneid jõule ja imelist uut aastat!

Luke mõisa Lõunakeskuse jõululaadal 13. Dec 2017

Hea Luke mõisa sõber! Luke mõisa käsitööd saad soetada Tartu Lõunakeskuse jõululaadalt 12-23.detsembrini (k.a) iga päev 10-19.00. Tule meile külla asume Jyski lähedal lillede juures! Kõik meenete tulu läheb käsitöökoja lõpetamiseks ehk siis 2in1 südamega tehtud kingitus ja väike heategu Luke mõisa taastamiseks!


Kallis Luke mõisa külastaja, Luke mõis palub kõikidel gruppidel alates 10 inimesest oma külastusest etteteatada.  Etteteatada palume ka kõikidel , kes soovivad pargis pildistada või muid tegevusi läbi viia. Oma külastusest teatamine on vajalik, et kõik pulmalised, sünnipäevalised ja külastajad ennast pargis hästi tunneksid. Pargiala kasutamine on tasuta Nõo valla laste- ja kooliasutustele ning seltskondadele kuni 10 inimest. Pargialale ei ole lubatud sõita autodega, kõik autod tuleb parkida parklasse!
NB! Pildistamine, pikniku pidamine ja muud üritused ei ole lubatud tund enne kontserti või etendust ning kontserdi ja etenduse ajal!!!
Palume kõikidel fotograafidel ja perekondadel/paaridel/ seltskondadel oma  üritus/pildistamine kooskõlastada. Võta see aeg ja anna endast teada ja veendu, et sinu plaanitud aeg on sobilik!
Kohtumiseni Luke mõisas – koht, kuhu võid jätta oma südame. Etteteatamine: info@lukemois.ee või 55 68 90 96. 

Luke mõisa kärnerimaja kohvik on avatud maist septembrini.

OKTOOBER- APRILL  OLEME AVATUD AINULT ETTETELLIMISEL!

Kohviku lahtiolekuajad:

Mais
N ja P 12.00-18.00
R ja L 12.00-20.00
Juuni, Juuli ja August
K, N ja P 11.00-18.00
R ja L 11.00- 20.00
Septembris
N-P 12.00- 18.00
 
 
Kärnerimaja sobib hästi väiksemate ürituste läbiviimiseks, pakume ka catering teenust ning toitlustamist pargialal. Võimalik tellida ka erinevaid küpsetisi ja suupisteid. Kõik kärnerimaja kohvikus pakutavad tooted on küpsetatud Luke mõisa kärnerimajas  ja  lähtudest eelistusest kasutada  oma toodetes Eestimaist toorainet. Kärnerimajas pakutavate söökidega saad tutvuda:  http://lukemois.ee/kohvik/http:/
Kultuuriait ja pargiala sobivad hästi suuremate ürituste läbiviimiseks suveperioodil. 

Info:  5568 9096 või info@lukemois.ee