• EST
    • ENG
    • RUS

Viimased uudised:

SA Luke mõis sai Leader programmist toetust “Luke mõisa valitsejamaja etenduste- ja näitusesaali rekonstrueerimiseks” 19. Mar 2018

Meil on hea meel teatada, et SA Luke mõis on saanud positiivse vastuse Leader programmist Valitsejamaja etenduste- ja näitusesaali rekonstrueerimiseks. Projekti kogumaksumus on 90505€, sellest toetus 70000€. Omaosalus on 20500, millest 6000€ aitab katta Nõo vald. Tule Luke mõisa kontserdile ja suveetendusele või pea oma üritust meie juures ja aita meil omaosaluseks vajaminev summa kokku […]

Pane kalendrisse kirja: Luke hooaja avaüritus koos Kohvikutepäevaga! 3. Mar 2018

Hea Luke mõisa sõber! Avame ametlikult Luke mõisa hooaja 20. mail kell 12.00. Toimub juba teist aastat Luke mõisa kohvikutepäev, kus leiab erinevaid kohvikuid pargialalt. See aasta toimub päev pisut teisti, esinemised ja õnneloos toimuvas ürituse ajal! NB! Loositakse välja pileteid Luke mõisas toimuvatele üritustele!

Hendrik Sal-Saller Luke mõisas 4.juuli kell 20.00

Meil on hea meel teatada, et Hendrik Sal-Saller tuleb esmakordselt Luke mõisaparki koos oma sõbra Erko Laurimaaga. Kõlavad Smilersi tuntud lood läbi aegada hoopis teistsuguses võtmes! Tule naudi meeldivat õhtut mõnusa muusika saatel Luke mõisapargis!


Kallis Luke mõisa külastaja, Luke mõis palub kõikidel gruppidel alates 10 inimesest oma külastusest etteteatada.  Etteteatada palume ka kõikidel , kes soovivad pargis pildistada või muid tegevusi läbi viia. Oma külastusest teatamine on vajalik, et kõik pulmalised, sünnipäevalised ja külastajad ennast pargis hästi tunneksid. Pargiala kasutamine on tasuta Nõo valla laste- ja kooliasutustele ning seltskondadele kuni 10 inimest. Pargialale ei ole lubatud sõita autodega, kõik autod tuleb parkida parklasse!
NB! Pildistamine, pikniku pidamine ja muud üritused ei ole lubatud tund enne kontserti või etendust ning kontserdi ja etenduse ajal!!!
Palume kõikidel fotograafidel ja perekondadel/paaridel/ seltskondadel oma  üritus/pildistamine kooskõlastada. Võta see aeg ja anna endast teada ja veendu, et sinu plaanitud aeg on sobilik!
Kohtumiseni Luke mõisas – koht, kuhu võid jätta oma südame. Etteteatamine: info@lukemois.ee või 55 68 90 96. 

Luke mõisa kärnerimaja kohvik on avatud maist septembrini.

OKTOOBER- APRILL  OLEME AVATUD AINULT ETTETELLIMISEL!

Kohviku lahtiolekuajad:

Mais
N ja P 12.00-18.00
R ja L 12.00-20.00
Juuni, Juuli ja August
K, N ja P 11.00-18.00
R ja L 11.00- 20.00
Septembris
N-P 12.00- 18.00
 
 
Kärnerimaja sobib hästi väiksemate ürituste läbiviimiseks, pakume ka catering teenust ning toitlustamist pargialal. Võimalik tellida ka erinevaid küpsetisi ja suupisteid. Kõik kärnerimaja kohvikus pakutavad tooted on küpsetatud Luke mõisa kärnerimajas  ja  lähtudest eelistusest kasutada  oma toodetes Eestimaist toorainet. Kärnerimajas pakutavate söökidega saad tutvuda:  http://lukemois.ee/kohvik/http:/
Kultuuriait ja pargiala sobivad hästi suuremate ürituste läbiviimiseks suveperioodil. 

Info:  5568 9096 või info@lukemois.ee