Keraamika töötoad.
Seekord on sul hea võimalus valmistada ise savist kaunis vaas suurepärase juhendaja kaasabil. Vaasiga saab hakkama algaja, edasijõudnul on hea võimalus end täiendada ja valida keerulisem lahendus. Kõik vahendid on kohapeal olemas.

5. Märtsil kell 18, kolmapäeval – töötuba Luke mõisa käsitöökojas
Savi töötuba – suur vaas
Töötuba juhendab Kersti Kals. Kersti on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli skulptuuri eriala disaini suuna. Kunstiõpingute ajal kõrgkoolis tekkis huvi just savi ja keraamika vastu. Tema lõputööks oli keraamiline elusuurune figuur. Kersti on koolitaja Tartu Rahvaülikoolis 2016. aastast. Luke mõisa käsitöökoja naised on end Kersti juures täiendanud pea aasta. Kersti on aidanud kaasa Luke keraamika disainimisel. Kutsume teid tema õpetustest osa saama Luke mõisa käsitöökotta. Vt. facebook – KeKu – keraamika ja kunstielamused

Töötoa algus kolmapäeval, 5.märtsil kell 18-21 Luke mõisa käsitöökojas.
Töötoa kestus ligikaudu 3 tundi.
Töötoa maksumus 30 eurot/2 korda.  Järgmised Glasuurimine 25. märtsil.

Registreerimiseks palume kirjutada meilile info@lukemois.ee või helista 55689096/5088359 või kirjuta fb postkasti. Palume lisada oma nimi, meiliaadress ja telefoninumber. Vastame kõikidele meilidele ja anname teada vabade kohtade olemasolust. Lõplik registreering kinnitatakse osalustasu tasumisel Sihtasutus Luke Mõis a/a-le EE891010220123984019. Palume selgitusse lisada keraamika ja osaleja nimi.